פריקת והעמסת מכולה

פריקת מכולות זו ההתמחות שלנו! צוותי מכולה ערוכים ומזמינים אותך ליהנות משירות איכותי מהיר וזול. להעביר את כאב הראש של פריקת המכולות אלנו! אין זה סוד שמרבית המוצרים שסובבים אותנו כיום מיובאים לארץ ממדינות שונות ברחבי העולם,  צוותי מכולה פורקים אחוז גבוה מהסחורות המיובאות כיום לישראל, מאז 1981 צוותי מכולה פורקים מאות רבות של מכולות בכל רחבי הארץ.
פריקת מכולה אינו דבר של מה בכך, ונדרשת מידה רבה של מקצוענות, צוותי מכולה הנם בעלי הניסיון והידע לבצע כל משימה תוך שמירה על תקינות הסחורה / המטען, ביצוע מיון תקין של המוצרים לפי מק"ט / אצווה צבע יעד או גודל וסידור נכון של הסחורה על המשטח בהתאם לדרישות האחסנה שלך, כל זאת תוך שמירה בלתי מתפשרת על הבטיחות והביטחון בעבודה. אנו מאמינים כי בכל יום ויום עלינו להוכיח את עצמנו מחדש, אמינות מקצוענות שקיפות ותודעת שירות גבוהה היא המפתח להצלחתנו! אנו במכולה נותנים שירות בפריסה ארצית באמצעות מוקד הזמנות ארצי הממוקם בפתח תקווה, המוקד הארצי נותן לנו את האפשרות לשנע משאבי כוח אדם מאזור לאזור ביחס לצרכים ובלת"מים. אנו במכולה מבינים שלכל חברה וארגון יש את הצרכים הדרישות ונהלי העבודה הייחודיים לו, על כן בכדי להטיב ולשפר את השירות מפעילה החברה מנהלי תיקי לקוחות אישיים ושישה מוקדי שליטה אזוריים הפזורים ברחבי הארץ (מדרום לצפון), התפיסה הניהולית הזו נותנת לנו את היכולת לתת שירות אישי תוך למידת צרכי הלקוח, וביצוע שליטה ובקרה על הבטיחות התאום והתפעול השוטף היומיומי. המוקדים האזוריים ממוקמים בערים: באר שבע, אשדוד, רמלה - לוד, פתח תקווה, חדרה, חיפה - עכו. כל אדם וסבל הוא עולם ומלואו - עובדינו הם אוצרנו אנו במכולה מוקירים ומעריכים מאוד את עובדינו ומשפחותיהם שחשובים לנו מאוד. אנו במכולה מאמינים שעובד שמרגיש שמקום עבודתו דואג לו ולמשפחתו יהיה עובד נאמן ואיכותי, ותפוקותיו יעלו. על כן במכולה דאגנו שעובדינו יקבלו את השכר והתנאים מהגבוהים בענף פתחנו תכוניות רווחה לשיפור החיים וקליטת העובדים בחיי הקהילה בישראל, ובכל יום ויום אנו פוגשים את עובדינו ומקשיבים להם. אם זה מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, טקסטיל, טואלטיקה קוסמטיקה וצריכה, מזון כימיקלים וחומרי גלם אנו ערוכים לפרוק הכל!!!
  • זמינות מידית
חברת מכולה פורקת בכל יום מאות מכולות בכל רחבי הארץ, בשל נפח הפעילות הרחב והפריסה הארצית בממוצע בכל מספר דקות מתפנה לנו צוות דבר הנותן לנו זמינות מיידית ואת את היכולת לתת מענה ופתרון מהיר.
  • מקצועיות בלתי מתפשרת
אנו במכולה מתאימים את צוותי הפריקה ביחס לפרופיל המטען שלך, פריקת והעמסת המכולות נעשית בצורה מבוקרת ומסודרת כדי לייעל את זמני התפעול והאספקה. ברשותנו צוותי עבודה וותיקים ומנוסים היודעים להתמודד עם כל מטען ודרישה.
  • שירות מלגזנים
על פי רוב פריקת מכולות מבוצעות בסיוע או באמצעות מלגזה, אנו במכולה מציעים לך את האפשרות להשתמש באחד ממלגזני מכולה וככך לשחרר את עובדיך למשמות השוטפות (שרות זה ניתן בתאום מראש ובתוספת מחיר).
  • שמירה על הסחורה בזמן בפריקה
בזכות הניסיון ומקצועיות הצוותים אצלנו כמעט ואין אירועי שבר או נזק לסחורות שבפריקה, עובדינו מקפידים בצורה בלתי מתפשרת בשמירה על הסחורה בזמן הפריקה ונוקטים מקדמי ואמצעי זהירות בעת הפריקה על מנת למנוע שבר ואו קילקול לסחורות.
  • תאום הגעת המכולה עם המוביל היבשתי
אנו במכולה מציעים להוריד לך כאב ראש לתאום הובלת המכולה. מוקד התפעול הארצי שלנו נמצא בקשר שוטף מול כל המובילים היבשתיים בכדי לבצע תאום זמנים של הגעת המכולות לאתרים השונים וזאת בכדי לצמצם מצבים של המתנות ואי נעימויות.
  • מערכת בטיחות בקרה ולמידה
עובדי מכולה עוברים הדרכות בטיחות כמתחייב בחוק. מכולה מחזיקה בתקן האיכותSMETA SEDEX העולמי המקפיד על נהלי עבודה מבוקרים. צוותי מכולה מחויבים למתודולוגיות תפעול תקינות והן לשמירה על יעדי הלקוח תפשה זו מיצבו את חברת מכולה כספקית פריקת המכולות המועדפת על היבואנים, החברות, הארגונים המרלו"גים גדולים בישראל.

פריקת מכולות קרטונים / שקים

הורדת גובה של משטח

מיון והעברת סחורה ממשטח למשטח

פריקת מכולות חפצים אישיים / יבוא אישי


בשנת 1981, זיהה מר אהוד הקטין את הפוטנציאל הטמון בצורך של חברות שונות בשוק, בכוח אדם זמני למשימות מזדמנות בניהן פריקה של מכולות.

מאז ולאורך השנים השכיל, עמל והקפיד אהוד לחנך ולהשריש בצוות ההנהלה והעובדים את החשיבות הגדולה בסוגיית תודעת שירות גבוהה שהיא בפועל לחם חוקנו.

בתחילת דרכה של מכולה בע"מ, עוד לפני שנולד המושג "מיקור חוץ" ובתקופה בה היבוא לארץ היה דליל, עסקו עובדי מכולה בע"מ יום יום בפריקת וטעינת מכולות ליבואנים שונים. לאורך השנים עלה הביקוש עד מאד ובשל מתן שירות טוב, אמין

המכולות שלך – האחריות שלנו

מקצועיות

מומחים בתחומנו, בזכות 38 שנות ניסיון בפעילויות פריקה וטעינה של מכולות באופן יעיל, בטוח ואחראי ע"י כ"א, מיומן ונמרץ

איכות ובטיחות

הקפדה על אבטחת איכות לאורך תהליך העבודה כולל קביעת יעדים ומדדים ועבודה בהתאם לתקנות הבטיחות המחמירות ביותר.

אמינות

אמינות – שמירה על המטענים בשלמותם זמינות – מתן מענה מידיי לדרישות הלקוח מכל מקום בארץ

התאמה אישית

אין לנו עבודה גדולה מידי או קטנה מידי, התאמת שירותינו לצרכיו העסקיים של הלקוח לטווחי זמן משתנים על פי דרישותיך.

0.0M
מכולות נפרקו על ידי צוותי מכולה מאז 1981
0
צוותי פריקת מכולות זמינים עבורך
0
מכולות נפרקות ע"י צוות מכולה בכל יום ממוצע
0
עובדים זמינים לעבודות כלליות וערך מוסף

הצוות שבקשר איתכם

רוני נחשונוב, מנהל תפעות תיקי לקוחות

רוני נחשונוב

מנהל תפעול תיקי לקוחות

סלים בשראת, סמנכל פרוייקטים וערך מוסף

סלים בשראת

סמנכל פרוייקטים וערך מוסף

מלכה פרחי, מנהל כספים

מלכה פרחי

מנהל כספים

איה הקטין יקותיאל, אדמיניסטרציה וקשרי לקוחות

איה הקטין יקותיאל

אדמיניסטרציה וקשרי לקוחות

אלונה אבולוף, מנהלת תפעול תיקי לקוחות

אלונה אבולוף

מנהלת תפעול תיקי לקוחות

אלי קדוש, מנהל תפעול תיקי לקוחות

אלי קדוש

מנהל תפעול תיקי לקוחות

דיאנה סדובסקי, סמנכל מנהלת תפעול וסידור עבודה

דיאנה סדובסקי

סמנכל מנהלת תפעול וסידור עבודה

היבה בשארת, מנהלת כוח אדם צפון

היבה בשארת

מנהלת כוח אדם צפון

לקוחות