5 מקרים בהם נצטרך לאחסן תכולת דירה במכולה

5 מקרים בהם נצטרך לאחסן תכולת דירה במכולה

 

כולנו צוברים פריטי רכוש מגוונים לאורך החיים, ומן הסתם רוצים אותם איתנו, בבתים שבהם אנחנו מתגוררים, כדי שנוכל להפיק מהם תועלת. אבל ישנם מצבים שבהם נדרש אחסון של תכולת הדירה, כולה או חלקה. לפניכם 5 מקרים שבהם אחסון במכולה הוא פתרון יעיל:

1. שיפוץ דירה

כל מי שביצע שיפוץ כולל – ובעצם גם מי שלא עבר בעצמו את החוויה המורכבת אלא רק שמע סיפורים אודותיה – יודע שהעבודות השונות שמתבצעות בחללים השונים עלולות לפגוע בתכולת הדירה.

על-מנת למנוע נזקים מיותרים לרהיטים ולציוד מומלץ להעביר אותם למקום שבו הם יהיו מוגנים עד תום השיפוץ. מציאת שירות אחסון תכולת דירה מקלה גם על אנשי המקצוע השונים שמבצעים את העבודות בדירה להשלים אותן בקלות וביעילות, בלי שאותם פריטים ברחבי הבית יהוו מטרד.

2. שהות בחו"ל

עידן הגלובליזציה פתח בפני רבים מאיתנו מגוון רחב מאוד של אפשרויות. לא מעט ישראלים יוצאים לפרקי זמן משמעותיים בחו"ל – לטובת לימודים, עבודה (בין אם זמנית ובין אם כחלק מההתפתחות המקצועית בקריירה בזכות האופציה של רילוקיישן), שליחות, פסק זמן ארוך ועוד. במקרים אלה, כשכבר ברור שלאחר שנה, שנתיים או פרק זמן דומה תתבצע חזרה לישראל, כדאי לשקול אחסנה במכולות של כל הרכוש במקום למכור אותו במחירי הפסד ואז, אחרי החזרה לארץ, לרכוש מחדש את כל הפריטים הנחוצים במחירים גבוהים.

3. המתנה להשלמת בית חדש

לעתים ישנם מצבים שבהם אנחנו אמורים להיכנס תוך מספר חודשים לבית חדש – דירה שקנינו מקבלן וטרם הושלמה בנייתה, בית שאנחנו בונים בעצמנו ונדרשות עוד עבודות או דירה יד שנייה שמועד פינוייה עדיין לא הגיע. אם אנחנו נדרשים לפנות את המקום שבו אנחנו חיים כעת (למשל כי הסתיים חוזה השכירות ואין טעם לחדשו, או שאנחנו רוצים לחסוך את דמי השכירות), ואת פרק הזמן שעד הכניסה לבית החדש מעבירים במקום זמני (בדרך כלל בית ההורים) – שירות אחסנת דירה הוא פתרון מעולה שכן השטח הפנוי במקום הזמני מוגבל ואי אפשר לשמור בו את כל הרהיטים והציוד.

4. ירושה

גם מי שמקבל ירושה שכולל תכולה משמעותית עשוי להזדקק לפתרון של אחסון דירות. בפרט נדרש שירות זה כשמקבל הירושה לא יודע מה ברצונו לעשות עם התכולה השונה ועם מגוון הפריטים, או שהוא זקוק לפרק זמן מסוים לטובת התארגנות.

5. מעבר לדירה קטנה

מי שעובר מבית גדול לדירה קטנה ולא רוצה להיפרד מכל החפצים והפריטים שצבר לאורך השנים, לפחות לא בשלב ראשון, יכול לאחסן את התכולה העודפת, כלומר את כל מה שלא נכנס לבית החדש. לאחר התאקלמות והתארגנות בדירה החדשה, ניתן להחליט בשקט וללא לחץ אילו פריטים אפשר לשבץ בה בלי ליצור עומס רב מדי ועל מה אין ברירה אלא לוותר.

 

לשירותי סבלות ופריקה ליחצו כאן