כח אדם ללוגיסטיקה

כוח אדם ללוגיסטיקה

24כח אדם ללוגיסטיקה


יש לך צורך במלקט אולי במלגזן ואולי דווקא בסדרנים? הגעת למקום הנכון!!
מכולה הון אנושי – תספק לך עולם שלם של פתרונות כח אדם בלוגיסטיקה לעסק שלך.

עובדים בתחום הלוגיסטיקה

בתחום הלוגיסטיקה ישנה דרישה הולכת ועולה לכח אדם, במסגרת שרשרת הלוגיסטיקה נדרשים תפקידים רבים כמו מלקט , מלגזן, סדרנים וסדרניות מחסנאים, סבלים , נהגים ועוזרי נהג, עובדים כלליים ועובדי ייצור. בעבר אחוזים גדולים מהאוכלוסייה לקחו חלק בעבודות אלה, כיום נפח העובדים הולך וקטן.
כחברה שקיימת כבר 41 אנו נתן מענה לצורך שלך בעובדים. לכן בין אם מדובר בעובדי ייצור, עובדים כלליים או מלקטים אנחנו הכתובת.

לכל עסק וארגון ישנו צורך קיים בכוח אדם קבוע וזמני לביצוע משימות שוטפות. בכל עסק העובדים הם המנוע של העסק לכן חשוב שתהיה היכולת להסתמך על כח אדם זמין ואיכותי.

מכולה הון אנושי תספק לך עובדים

מדי יום ביומו עסקים רבים מתמודדים עם אינספור משימות ואתגרים תפעוליים, החל מפריקת מכולות, מחסור בעובדים, מלגזנים, מלקטים, עוזרי נהג צרכים לסידור ומיון משטחים וארגון המחסן, ביצוע פעולות ערך מוסף הפעלות קווי ייצור ועוד סל פתרונות לאתגרי אנוש מתוכננים ובלתי צפויים.
אנו במכולה התאמנו את השירותים והפתרונות שלנו לצרכים, לתקציב ולהשתלבות ואינטגרציה מלאה לצרכי התפעול שלכם. בזכות והנגישות הרבה שלנו לעובדים בלתי מקצועיים יש לנו את היכולת להציע כוח אדם קבוע או זמני בתחומים הבאים:

  • מלגזנים – מלגזנים מקצועיים עם כל ההכשרות; מלגזני משקל נגדי (מלגזות דיזל או חשמלי) / מלגזני הגיש וצריח.
  • סבלים – כל אחד צריך להרים משהו מידי פעם – לנו יש את היכולת לתת לך לפתרון מצויין מלקטים – בעלי ניסיון ורישיון נהיגה על הולך אדם.
  • סדרנים וסדרניות – לביצוע סידור וארגון הסחורות בחנויות על המדפים ובמחסן
  • מחסנאים ועובדים כללים – לביצוע וניהול המשימות והאתגרים השוטפים בארגון.
  • נהגים – ברשותנו נהגים בעלי רישיונות נהיגה בתוקף.
  • עוזרי נהג – מקצועיים בעלי ניסיון לאספקת הסחורה ואיסוף של סחורות להחזרות.
  • עובדי ייצור ואריזה – ביכולתנו להציע שרותי תפעול קווי ייצור באופן קבוע חלקי או מלא על בסיס תשלום שעתי או בהתאם לתפוקות.

יש לך צורך זמני או קבוע בעובדים? מוזמן ליצור קשר, או להשאיר פרטים כאן ונשמח לסייע!!!

** התוכן בעמוד זה מתייחס לגבר ואישה כאחד, המגדר נכתב ונוסח מטעמי נוחות בלבד.