ליקוט מוצרים

ליקוט מוצרים

ליקוט מוצרים


צריך מלקטים למרלו"ג/ למחסן שלך? מכולה הון אנושי תספק לך עובדי לליקוט מקצועיים.

מהו ליקוט מוצרים?

ליקוט מוצרים הוא תפקיד בתחום הלוגיסטיקה במסגרתו המלקט אוסף מוצרים מהמרלו"ג/ מחסן על פי הזמנה כתובה. מלקטים עוקבים אחרי רשימה שניתנה להם לליקוט מוצרים ואוספים על פי הרשימה את המוצרים הכתובים.

לעיתים מלקטים עובדים גם עם סורק ברקודים על מנת זהות את המוצר בקרטון או בשקית . לאחר שהמלקטים אספו את כל המוצרים (לרוב על משטח) הם עוטפים את המשטח ומדבקים עליו מדבקה עם פרטי הלקוח.

לעיתים הליקוט נעשה במחסן גדול לכן הגעה לחלק מהמוצרים דורשת מהמלקט להסתייע במכשיר שנקרא מלקטת.
ישנו גם ליקוט בגובה שהוא מורכב יותר ועלותו גבוהה יותר כיוון שהוא מסוכן יותר. עובדי ליקוט בגובה עברים הדרכה ועליהם להיות במיומנות גבוהה.

מה נדרש מעובדים לליקוט מוצרים?

בריאות טובה, עבודת הליקוט היא עבודה פיזית בה המלקט מוריד ומעלה סחורה. מלקטי מוצרים צריכים לדעת לקרוא ולשמור על דיוק וריכוז כדי שהמשלוח יכיל את המוצרים על פי הזמנת הלקוח. במחסן יכולות להיות הרבה הסחות דעת, לכן חשוב שעובדי הליקוט יהיו מקצועיים ויימנעו מטעויות בעת ליקוט ההזמנה. מלקטים זריזים ומיומן יחסוך שעות עבודה רבות ויסיים את איסוף ההזמנות במהירות.

ליקוט מוצרים מוצלח

הסוד של ליקוט מוצרים מוצלח הוא מלקטים מקצועיים שיבצעו את עבודתם בזריזות ובדייקנות. מכולה הון אנושי מבינה את הצורך שלכם במלקטים ומספקת לכם מלקטים מיומנים ומקצועיים.

יש לך צורך במלקטים? לחץ כאן להשארת פרטים, או צור קשר ונשמח לסייע.

** התוכן בעמוד זה מתייחס לגבר ואישה כאחד, המגדר נכתב ונוסח מטעמי נוחות בלבד