שרותי ערך מוסף

שע"מ

שרותי ערך מוסף


מכולה מציעה סל רחב של פתרונות אוטומטיים וידניים של פעילות שירותי ערך מוסף (שע"מ).
מחלקת השע"מ במכולה אורזת, עוטפת, מדביקה, מלחימה, תופרת תוויות ומגיירת מיליוני מוצרים רבים בכל חודש. כבר שנים שמחלקת השע"מ מבצעת את העבודות במהירות במקצועיות ובמחירים ללא תחרות. ביכולתנו לעבוד ישירות מול מחלקת התפ"י שלכם ולהתאים את כמות כוח האדם הנדרשת בהתאם לצורך. כחלק מלא מן השירות אנו מבצעים בקרת איכות קפדנית תוך עמידה בקצבי עבודה גבהים ויכולת לעבודה בשעות גמישות.
מחלקת השע"מ במכולה מסוגלת לתת פתרון מושלם על בסיס יומיומי או בהתאם לפרויקט או לצורך מזדמן בכל סדרי גודל.
צוותי העבודה שלנו יגיעו לאתרך עם הציוד הנדרש ויבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אז מה כוללים שרותי שעמ?

  • אריזה – כאשר סחורה מגיעה היא לעיתים מגיעה לא ארוזה ולכן יש צורך בעובדים לאריזה. אני מספקים עובדים לאריזה. עובדי האריזה שלנו אורזים באמצעות שרינקים, קרטונים וכל אריזה לפי דרישת הלקוח. אריזת קיטים של קד"מ או אריזת מארזי חג לנו יש את פתרונות האריזה עבורכם. אנו מספקים עובדים לאריזת מוצרים בפרויקטים יומיים ועד פרויקטים ארוכי טווח. בנוסף יש לנו אפשרות לבצע אריזת מוצרים במחסן שלנו.
  • הרכבה ומיון – צוותי עובדים מיומנים ירכיבו לכם באנדלים וימינו את המוצרים לאריזה לפי בקשתכם ויבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר.
  • גיור מוצרים – כאשר מוצרים מגיעים לארץ הם מגיעים עם כיתוב בשפה של המדינה המייצרת . על פי החוק במדינת ישראל על כל מוצר שנמכר בארץ חייבת להיות מדבקה בעברית המפרטת את תוכנו וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנו מבצעים גיור מוצרים ומספקים עובדים להדבקת מדבקות וברקודים במידת הצורך על המוצרים. למאמר המורחב הקישו כאן
  • החלפת תקעים– לעיתים מגיעים מוצרי חשמל מחו"ל בעלי תקעים אשר לא מתאים לישראל. במקרים כאלו העובדים שלנו ידאגו להחליף את כל התקעים על מנת שהמוצרים יעמדו בתקן ובדרישות הלקוח.
  • פתיחת קרטונים– יש לכם מוצר ארוז אבל בפועל צריך להוסיף משהו לקרטון? מחלקת השע"מ שלנו תפתח את הקרטונים ותוסיף לפי דרישה את מה חסר ותסגור חזרה את החבילות.

צריך שרותי שע"מ? לחץ כאן להשארת פרטים או צור קשר ונשמח לסייע.

** התוכן בעמוד זה מתייחס לגבר ואישה כאחד, המגדר נכתב ונוסח מטעמי נוחות בלבד.